Fundacja wspierająca domy dziecka – pomoc dla wychowanków

Jesteśmy Fundacją wspierającą domy dziecka, która jest otwarta na potrzeby wychowanków. Poza pomocą materialną i finansową staramy się jak najlepiej zapełnić czas wolny podopiecznym placówek, z którymi współpracujemy. Organizujemy akcje charytatywne, podczas których zbieramy pieniądze na licytacjach. W całości przekazujemy je na rzecz wychowanków domów dziecka, aby można było zakupić dla nich jak najpotrzebniejsze rzeczy. Na naszych balach dobroczynnych i koncertach często goszczą polscy artyści. Dotychczas odwiedzili nas Stanisław Sojka, Robert Gawliński, Piotr Bałtroczyk czy Krzysztof Tyniec.

Rejsy i wycieczki

Zorganizowaliśmy już wiele rejsów i wycieczek dla wychowanków domów dziecka, podczas których mogli zwiedzić ciekawe zakątki Polski i odpocząć od codzienności. Dotychczas młodzież brała udział w:

• chrzcie „wilczków jeziorowych”,
  • rejsie dla dzieci z gostynińskiego Domu Dziecka,
  • wycieczce do Hotelu "Gołębiewski” i basenów Tropikana,
  • rejsie po jeziorach Mazurskich na trasie Ryn - Mikołajki - Ryn dla dzieci z Ośrodka opiekuńczo - wychowawczego w Płocku.

Dla podopiecznych placówek opiekuńczo-wychowawczych organizujemy także ogniska, dyskoteki czy zawody sportowe. Dzięki temu mogą przyjemnie spędzić czas, a przy okazji wykazać się w danej dziedzinie. Naszym najważniejszym zadaniem jest jednak pomoc po wyjściu z domu dziecka. Dokładamy wszelkich starań, aby byli wychowankowie ją otrzymali.