Skład i działalność zarządu Fundacji „Ich Dom” z Płocka

Struktura naszej fundacji jest złożona. Jesteśmy osobami, które ponad wszystko cenią sobie dobro i bezpieczeństwo dzieci, szczególnie tych, które zostały pozbawione możliwości wychowywania się we własnym domu i w pełnej rodzinie. Otwieramy swoje serca dla tych, których skrzywdził los. Dajemy im odczuć, że nie zostali na tym świecie sami i zawsze znajdzie się ktoś, kto wyciągnie do nich pomocną dłoń. W naszej Fundacji pracują osoby, które chętnie angażują się w pomoc wychowankom i znalezienie dla nich domu po opuszczeniu ośrodka wychowawczego. Staramy się zapewnić im godne warunki życia w mieszkaniu, które otrzymują na dobry start. Opiekę na nad Fundacją „Ich Dom” z Płocka sprawują:

Ludzie układają na sobie dłonie w geście solidarności

Prezes Zarządu:

Jan Krzeski

Wiceprezes - stały członek:

Grażyna Niedzielska

Stały członek Zarządu:

Elżbieta Krzeska

JERZY NIEDZIELSKI

Członek Zarządu - prawnik wybierany kadencyjnie:

JAROSŁAW PARDYKA

Członek Zarządu - pedagog wybierany kadencyjnie:

BARBARA CHYBA

Komisja Rewizyjna w składzie:

JOLANTA KRUSZEWSKA

STANISŁAW PŁUCIENNIK

Bogdan Jaryniuk

Osobą upoważnioną do udzielania informacji na temat poczynań Fundacji jest Jan Krzeski, z którym można kontaktować się telefonicznie lub poprzez wizytę w naszym ośrodku.

Osoba upoważniona do udzielania informacji
Jan Krzeski
Fundacja "Ich dom"
09 - 400 Płock
ul. Północna 34
(0 - 24) 262 01-31

Główne zadania Zarządu Fundacji

Zarząd naszej Fundacji sprawuje pieczę nad działalnością ośrodka. Dbamy o to, aby wychowankowie opuszczający domy dziecka nie tylko otrzymali pomoc materialną, ale także wsparcie prawne i psychologiczne w tym nowym etapie życia. Nie zostawiamy ich samym sobie. W każdej chwili mogą skorzystać z pomocy pracującego dla nas prawnika i pedagoga.