Fundacja „Ich Dom” w prasie – publikacje o naszej działalności

Mieszkanie dla Ani

artykuł w gazecie 05

artykuł w gazecie 06

Nasza Fundacja często opisywana jest na łamach lokalnych gazet. Jesteśmy doceniani dzięki mieszkaniom, które udaje nam się oddać do użytku wychowankom opuszczającym domy dziecka. Dotychczas przekazaliśmy aż osiem mieszkań wyposażonych w najważniejsze meble i sprzęty i na tym nie zamierzamy poprzestać. Mamy nadzieję, że zaczynając nowe życie, byli wychowankowie będą mieli dzięki temu o wiele lżej. Nieruchomości, które przekazujemy są:

• komfortowe,
  • funkcjonalne,
  • w pełni umeblowane,
  • zadbane.

W lokalnych gazetach nie brak pochwał kierowanych w stronę Fundacji z Płocka. Staramy się ułatwić młodym ludziom rozpoczęcie życia na własny rachunek. Oddajemy im nie tylko mieszkania, ale także całe swoje serce. Oprócz pomocy materialnej i finansowej na dobry początek, mogą skorzystać także ze wsparcia psychologicznego i prawniczego. Pracują dla nas wybierani kadencyjnie prawnik i pedagog, którzy zawsze są otwarci na potrzeby wychowanków byłych i obecnych. Wsparcie w tak trudnym, choć bardzo radosnym momencie życia jakim jest usamodzielnienie się wychowanka jest dla nich nieocenione. Pragniemy, aby podopieczni naszej Fundacji czuli się bezpiecznie i komfortowo, dlatego służymy im pomocą w każdej chwili.